1621 - 1640 av 1 752
1...818283...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 november 2016

Klubbad för

Armbandsur Regal R9700 med datum, quartz med stållänk och viklås, fint skick

175 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur Regal R1307 med läderarmband, quartzur

50 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur Regal RG-1503, Chronograf, tachymetarskala, quartz med stållänk och viklås. Fint skick

125 kr

Utrop: 100 kr

Armbandsur Marc Eckö, quartz med gummiarmband

50 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Okänd, quartz, sliten med slitet läderarmband

25 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Q&Q, quartz med läderarmband, batteribyte krävs

50 kr

Utrop: 50 kr

Armbandsur Regal R1612, quartz, chronograf med läderarmband, batteribyte krävs. Fint skick

125 kr

Utrop: 100 kr

SIlverbestick, 8st kaffeskedar modell Chippendale, längd 119mm silver S830 110g

Utrop: 550 kr

Silverbestick 4st moccaskedar med ros, längd 95mm silver S830 32g

125 kr

Utrop: 150 kr

Punchbägare 2st, höjd 4cm, förgylld insida silver S830 Brv 64,8g

Utrop: 300 kr

Kaffekanna i silver med inslag av trä, stämplad NSK, graverad utsida, silver S925 höjd 19cm Brv 511g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Halsband flätat silver S925 42cm 13g

150 kr

Utrop: 175 kr

Halsband, Ormlänk 3mm något skev länk, silver 46cm 31,5g

125 kr

Utrop: 150 kr

Halsband till barn med delfiner, silver S925 33cm 16,4g

200 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, "Peace" silver S925 5,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring i silver Ø17¾ 3,2g

Utrop: 75 kr

Ring silver S925 Ø17 1,8g

Utrop: 75 kr

Armband silver S925 17cm 27,1g

300 kr

Utrop: 325 kr

Hänge silver S925 3,5g

Utrop: 100 kr

Hänge silver S925 3,2g

Utrop: 100 kr