Avslutad | Pant – Tisdag 8 november 2016
Klubbad för
Solglasögon Ray-Ban 4105 Wayfarer Folding Classic 710 50.22 3N, sköldpaddsfärgade plastbågar med smårepigt brunt plastglas, i mjukt fodral (fodral ej original)
Surfplatta LG v490 16Gb med laddare, smårepigt glas, 2 större repor på baksida imei: 354665064068788
Upsala-Ekeby Gefle Cleo set med tekanna höjd ca 16cm, sockerskål höjd ca 8cm, gräddkanna höjd ca 6cm bruksslitage