1581 - 1600 av 1 752
1...798081...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 november 2016

Klubbad för

Manschettknappar S835 8,9g

Utrop: 225 kr

Ring med sten S925 Ø19 Brv 1,4g

Utrop: 50 kr

Halsband Pansar S925 50cm 14,2g

Utrop: 225 kr

Hörlurar in-ear Beats Tour med fodral i kartong

375 kr

Utrop: 175 kr

Solglasögon Ray-Ban 4105 Wayfarer Folding Classic 710 50.22 3N, sköldpaddsfärgade plastbågar med smårepigt brunt plastglas, i mjukt fodral (fodral ej original)

550 kr

Utrop: 175 kr

Surfplatta LG v490 16Gb med laddare, smårepigt glas, 2 större repor på baksida imei: 354665064068788

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas Kosta Boda Bertil Vallien Satellite, höjd ca29,5cm artist coll nr 49250

375 kr

Utrop: 350 kr

Vas Kosta Boda Bertil Vallien höjd ca 40,5cm andrahandssortering, nr89254

475 kr

Utrop: 350 kr

Upsala-Ekeby Gefle Cleo set med tekanna höjd ca 16cm, sockerskål höjd ca 8cm, gräddkanna höjd ca 6cm bruksslitage

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti Silver graverat/defekt 65,9g

Utrop: 325 kr

Manschettknappar S830 10,6g

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par med stenar 21K 1,5g

550 kr

Utrop: 475 kr

Ring 23K graverad Ø 5,4g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K graverat med diamanter 7xca 0,01ct 5xca 0,03ct 11,7g

Utrop: 3 600 kr

Smycken Medaljong

Medaljong 14K graverad insida på båda locken "78", 2,8g

Utrop: 650 kr

Halsband Venezia 18K 38cm 4,2g

Utrop: 1 300 kr

Armband 18K i fint skick 18cm 14,7g

Utrop: 4 800 kr

Parti silver skadat graverat defekt 18,2g

Utrop: 100 kr

Ring i silver med lila sten Ø16½ Brv 14g

450 kr

Utrop: 350 kr

Hänge i silver med lila sten, diameter på hänget 4,5cm Brv 18,7g

350 kr

Utrop: 75 kr