Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2016
Elgitarr Ibanez. modell SA series 260FM, snr: I070717903, lackskador, svajarm saknas, i hårt fodral
Elgitarr Epiphone, modell Special II, snr: 10102305956, repig, missfärgade metalldetaljer, i mjukt fodral
Akustisk gitarr med mic, Tanglewood, modell: Evolution TSJCEVS, snr: T29000300, repig och stötskadad, kartong
Modelljärnväg Fleischmann: rälsdelar, lok, tågvagnar, hus, träd, och andra tillbehör i låda
Musikinstrument Övrigt
Basförstärkare Roland, modell Cube 20-XL, snr:A2C2836, med kablar i trasig originalkartong
Laptop Samsung, modell: NoteBook NP535U3C, snr: HU5A91SC600458F, repor och små bucklor, med laddare och bruksanvisning i originalkartong
Läsplatta Lenovo, modell Yoga Tablet 2-1050L, snr: HA020ETB (73), IMEI: 865021020942041, nyskick, med laddare, i originalkartong
Läsplatta Samsung Galaxy Tab E, modell: SM-T560, snr: R52G91G8JKX, nyskick, 8GB, med laddare i originalkartong