Avslutad | Pant – Tisdag 1 november 2016
Väska, Louis Vouitton, Estrela, snr. DR4142, monogram canvas, slitage i hörnen, med kvitto från Affordable Luxury
Ljuslykta, Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman-Vallien artist coll 48463, höjd: 5,5cm, nagg
Kameraobjektiv Nikon Nikkor DX, snr. 451210, AF-S 17-55mm 1:2.8 G ED, repor, buckla vid linsen
Laptop, Apple MacBook Air, modellnr. A1465, C02J375GDRV6, 4GB RAM, Intel Core i5- processor 1,7 GHz, 11'', repor, stötskador, klistermärken med mönster och text ovanför skärmen och på locket, med laddare, lösenord: 000
Fritid Verktyg
Plåtnibblare, Makita JN1601, snr. 262890E, 230V, 50Hz, 550W, med manual, i originalförpackning,
Mobiltelefon, Sony Xperia Z3 Copper, modellnr. D6603, imei:355188066270046, med laddare ej original, i skadad originalförpackning
Figurin, Gustavsberg, Lisa Larson, Charlotta, ur serien ABC-flickorna, höjd: 16cm, skadad tå, repig undersida
Fickur, en boett S800, boettnr.1499350, liten sekundvisare, skadad urtavla, skadad plastglas, repigt
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6, modellnr. SM-G920F, imei:352148072487797, 32GB, mindre repor, med hörlurar, laddare och manualer, i originalförpackning