801 - 820 av 1 460
1...404142...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016

Klubbad för

Akustisk gitarr Maya F340 nr00431 små lackskador i fodral

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Bokstöd 2st Lejon Svenskt Tenn design Anna Petrus Hca14,5cm

15 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Matknivar 6st. S830 560,8g 244mm, modell: Kungsholm, repiga, blad i rostfritt stål

Utrop: 2 000 kr

Bordsknivar 7st. S830 448,1g 215mm, modell: Kungshgolm, repiga, blad i rostfritt stål

Utrop: 1 500 kr

Smörgåsknivar 6st. S830 235,0g 176mm, modell: Kungsholm, repiga, blad i rostfritt stål

Utrop: 800 kr

Smörkniv S830 40,5g 166mm, repig, blad i rostfritt stål

150 kr

Utrop: 150 kr

Tårtspade S830 37,2g 190mm, bucklig

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 81,7g graverat

Utrop: 400 kr

Skedar 5st. S830 65,4g olika storlekar och modeller

Utrop: 300 kr

Vas päronformad H18,5cm Svenskt Tenn design Björn Trägårdh

Utrop: 2 400 kr

Fritid Sport

Fiskerulle ABU ambassadeur 6000 nr720207 i fodral bruksskick

275 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskerulle ABU ambassadeur Vantage plus 5000c nr990704 bruksskick

300 kr

Utrop: 250 kr

Supkoppar 6st. S830 180,9g höjd: 4,2cm, i kartong

900 kr

Utrop: 850 kr

Krukdekoration S925 105,9g, höjd 26,5cm, bredd ca 23cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Bordsskedar 4st S830 152,1g graverade

Utrop: 750 kr

Teskedar 6st. S830 74,6g 115mm

300 kr

Utrop: 375 kr

Teskedar 6st. S830 74,2g 115mm

350 kr

Utrop: 375 kr

Teskedar 3st. S830 28,6g 109mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Gafflar 2st. S830 57,3g skadade, graverade

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 6st S925 84,2g Georg Jensen "Pyramid" 105mm

700 kr

Utrop: 800 kr