Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016
Klubbad för
Fritid Sport
Flugfiskespö "RST Impuls" nr: 1311, (2.55m 8'6'' #5~6), med 1 fiskerulle "RTS Beryll 1" nr: 044196, med dustbag, hårt fodral
Färglitografi, signerad: Lasse Åberg "Livet på Landet" E7, bladstorlek: ca 60x79,5cm, inramad (slitage på ram)
Färglitografi Lennart Rodhe, 54/220, 1980, bladstorlek: ca 56x77,5cm, inglasad, inramad, ram sliten och sprucken
Färglitografi Lennart Rodhe, 48/220, 1980, bladstorlek: ca 56x77,5cm, inglasad, inramad (sprickor och slitage på ram)