Ring 14K 1,0g Ø18¾ med sten, skev
Utrop: 250 kr
Mynt 22K 6,4g "Umberto I Re D´Italia 1888", små repor
Utrop: 2 200 kr
Örhängen 1 par 18K 1,3g, lätt skeva
Utrop: 400 kr
Örhänge 1 udda 14K 0,7g med diamant 1xca0,07ct Si
Örhänge 1 udda 18K 0,5g med sten
Utrop: 150 kr
Armband 18K 4,1g 17,5cm med stenar, lätt skev
Utrop: 1 200 kr
Parti Guld 18K brv 6,2g med stenar, defekt och skevt
Utrop: 1 800 kr
Örhängen 1 par 14K 1,1g, ostämplade, skeva och saknar 1 stopp
Ring 18K 4,3g med stenar defekt
Ring 23K 3,7g med gravyr
Utrop: 1 500 kr
Parti Guld 18K brv 3,0g med stenar, defekt och ostämplat
Utrop: 900 kr
Ring 18K 1,5g Ø14 tvåfärgad med 2st stenar, sliten
Utrop: 450 kr
Ring 18K 5,7g med gravyr
Utrop: 1 700 kr
Armring 21K 44,9g Ø6cm, stel, öppningsbar med skruvlås, ihålig och genombruten
Utrop: 15 400 kr
Armring 21K 45,1g Ø6cm, stel, öppningsbar med skruvlås, ihålig och genombruten
Ring 18K brv 3,7g med stor sten (stenen vickar), sliten
Utrop: 1 100 kr
Klackring 18K 4,6g Ø18¾ lätt skev
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 3,4g med stenar (saknar 1 sten), defekt
Parti Guld 18K brv 3,4g med sten, defekt
Halskedja Venezia 18K 1,3g 38cm
Utrop: 500 kr
Tisdag 25 okt 2016