401 - 420 av 1 460
1...202122...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016

Klubbad för

Ring 14K 1,0g Ø18¾ med sten, skev

200 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Övrigt

Mynt 22K 6,4g "Umberto I Re D´Italia 1888", små repor

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 1 par 18K 1,3g, lätt skeva

Utrop: 400 kr

Örhänge 1 udda 14K 0,7g med diamant 1xca0,07ct Si

250 kr

Utrop: 250 kr

Örhänge 1 udda 18K 0,5g med sten

Utrop: 150 kr

Armband 18K 4,1g 17,5cm med stenar, lätt skev

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld 18K brv 6,2g med stenar, defekt och skevt

Utrop: 1 800 kr

Örhängen 1 par 14K 1,1g, ostämplade, skeva och saknar 1 stopp

Utrop: 250 kr

Ring 18K 4,3g med stenar defekt

Utrop: 1 200 kr

Ring 23K 3,7g med gravyr

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K brv 3,0g med stenar, defekt och ostämplat

Utrop: 900 kr

Ring 18K 1,5g Ø14 tvåfärgad med 2st stenar, sliten

Utrop: 450 kr

Ring 18K 5,7g med gravyr

Utrop: 1 700 kr

Armring 21K 44,9g Ø6cm, stel, öppningsbar med skruvlås, ihålig och genombruten

Utrop: 15 400 kr

Armring 21K 45,1g Ø6cm, stel, öppningsbar med skruvlås, ihålig och genombruten

Utrop: 15 400 kr

Ring 18K brv 3,7g med stor sten (stenen vickar), sliten

Utrop: 1 100 kr

Klackring 18K 4,6g Ø18¾ lätt skev

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 3,4g med stenar (saknar 1 sten), defekt

Utrop: 1 100 kr

Parti Guld 18K brv 3,4g med sten, defekt

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Venezia 18K 1,3g 38cm

Utrop: 500 kr