Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016
Klubbad för
Örhängen 1 par 18K 7,1g med diamanter 2xca0,10ct, 2xca0,03ct, skeva stift, slitna och felstämplade
Visa varaSmycken Övriga
Puderdosa 18K brv 185,2g, 7,5x7,5cm, öppningsbar, med tvåfärgad gravyr "NK" i diamanter 12xca0,01ct, detalj i glas och spegelbotten, med fodral, lätt skev, slitage på kant samt insidan av lock, går ej att stänga