361 - 380 av 1 460
1...181920...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016

Klubbad för

Halskedja Bismarck doserad 18K 10,2g 43,5cm

Utrop: 3 300 kr

Parti Guld 18K brv 8,2g med stenar, slitet och graverat

Utrop: 2 400 kr

Armband Bismarck 18K 4,8g 19cm

Utrop: 1 600 kr

Halskejda Bismarck doserad 18K 49,2g 47cm

Utrop: 15 600 kr

Ring 18K 5,0g Ø17½ med sten, ostämplad

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Klackring 14K 4,5g med stenar (sitter löst), skev

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 1,2g med sten och odlad pärla

450 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja Ormlänk 14K 3,4g 50cm, små bucklor

Utrop: 800 kr

Örhängen 1 par 14K 2,0g tvåfärgade, lätt skeva

350 kr

Utrop: 425 kr

Armring 14K 11,1g Ø6cm, med stenar, öppningsbar, ihålig, skev med små bucklor

Utrop: 2 400 kr

Collier 18K brv 11,5g 43cm med odlade pärlor

Utrop: 3 500 kr

Örhängen 1 par 18K 7,1g med diamanter 2xca0,10ct, 2xca0,03ct, skeva stift, slitna och felstämplade

Puderdosa 18K brv 185,2g, 7,5x7,5cm, öppningsbar, med tvåfärgad gravyr "NK" i diamanter 12xca0,01ct, detalj i glas och spegelbotten, med fodral, lätt skev, slitage på kant samt insidan av lock, går ej att stänga

Utrop: 55 000 kr

Parti Guld 18K brv 8,1g defekt

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Bisamrck doserad 18K 12,5g 43,5cm, svagt lås

Utrop: 3 800 kr

Parti Guld 18K 8,7g med stenar, defekt

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K 2,6g Ø19 med sten, skev

Utrop: 800 kr

Örhängen 1 par 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Parti Guld 14K brv 5,8g, defekt och skevt

Utrop: 1 400 kr

Örhängen 1 par 14K 1,3g tvåfärgade med stenar, skevt stift

Utrop: 250 kr