1561 - 1580 av 1 776
1...787980...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

Parti guld 18K graverat/defekt 10,9g

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K graverad med diamanter 5xca0,04ct Ø16½ Brv 5,4g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,3g

Utrop: 150 kr

Halsband Venezia 18K 38,5cm 2,9g

Utrop: 1 000 kr

Halsband 14K svagt vridet 43cm 9,5g

Utrop: 2 200 kr

Halsband Venezia S925 förgylld, missfärgat 80cm 13,6g

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K trasigt/buckligt 3,6g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K med sten Brv 0,6g

Utrop: 250 kr

Parti guld 14K tvåfärgat skadat/defekt 14,5g

Utrop: 3 400 kr

Klockor Eterna

Damur Eterna 18K med datum quartzur batteribyte krävs, med armband i 18K 16cm Brv 29,5g

5 200 kr

Utrop: 5 800 kr

Ring med sten 18K Ø16¼ Brv 4,5g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K länk/kedjebitar 1,2g

Utrop: 375 kr

Halsband doserad Pansar 18K 45cm 20,7g

Utrop: 6 700 kr

Halsband Pansar 18K 40cm 6,3g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Halsband 18K halvstelt 44,5cm 16,8g

Utrop: 5 400 kr

Ring med små dia varav en diamant är trasig, infattningen missfärgad 18K Ø17½ Brv 3g

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Halsband Pansar 18K 82cm 13,4g

Utrop: 4 300 kr

Armring öppen skena silver stämplad sterling, något missfärgad Ø6cm 17,5g

Utrop: 225 kr

Vitguldsring med cz 18K Ø16½ Brv 3,1g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K 4,4g

Utrop: 1 300 kr