Enicar, Sherpa date, 1353756, 140-54-03, herrur, stål, manuell, datum, repigt plastglas, flexarmband
Utrop: 750 kr
Örhängen 18K 0,6g
Utrop: 275 kr
Hänge 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Parti guld 18K 8,7g, skadat, graverat
Utrop: 2 700 kr
Collier 21K 22,4g 46cm
Ring 21K 4g Øställbar
Örhängen 21K 8,2g
Ring 21K 4g Ø16¾
Örhängen 21K 6,5g
Collier 21K 10,5g, bucklor
Ring 21K 3,5g Ø18
Parti guld 18K 7,3g, defekt, skadat
Utrop: 2 200 kr
Armband Pansar 18K 28g 22cm
Utrop: 9 000 kr
Hänge 18K 0,8g med pärla
Utrop: 350 kr
Ring 18K 4,6g, graverad
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K 31,3g med sten och monogram
Utrop: 9 500 kr
Halskedja Pansar förgyllt silver 925, 17,9g 42cm
Utrop: 250 kr
Ring 18K 4,5g, skev
Utrop: 1 400 kr
Armband X-länk 18K 17,5g 19cm
Utrop: 5 700 kr
Parti guld 18K 5,8g, skadat, graverat
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 11 okt 2016