Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016
Mobiltelefon Huawei P8 Lite, i orginalkartong med laddare och manualer, snr: W3D7N15B09007916
Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 3, GT-P5210, snr. R22DB025MQF med USB-kabel och fodral
Laptop, Packard Bell Easynote TE, snr. NXC1FEG00822325A6D1601, defekt tangentbord och musplatta, med laddare.
Mobiltelefon Huawei Honor 4X Che2-L11, med laddare i orginalkartong, snr: BY2XRJ159A015016
Digitalkamera, Canon EOS 1100D, snr 213063029866 med objektiv Canon 18-55mm snr. 9247054778 med laddare och halsrem
Musikinstrument Övrigt
Violin, Nils Ravell, stockholm 1957, krackelerad lack, med defekt stråke i hårt fodral
Elgitarr, Cort, snr. W0.20482, bytta pickuper, skruvhål samt lackskador i hårt, defekt fodral
Akustisk Gitarr, Takamine G series mod. EG361SC snr. TC11106811, mikrofonsystem TP-4T (batteri slut) i mjukt fodral
Sony Playstation PS3, modell: CECH-2003B, med tillhörande kablar och två handkontroller
Läsplatta Apple Ipad mini 16GB, modell: MD528KS/A, med defekt laddare, i orginalkartong, snr: F4LKKNVVF193
Mobiltelefon Samsung Galaxy Note 3, i orginalkartong med laddare och hörlurar (ej orginal), snr: RF8DC0DDN3B
Spelkonsoll Sony Playstation PS3 Slim, med ström och RGB kablar, repig, ritad på med bläck, snr: 02-27445972-1541380-CECH-4204A X
Drönare Traxxas Aton, i orginalkartong med kompletta tillbehör och ett extra batteri