221 - 240 av 1 776
1...111213...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

Litografi av Jeanette Karsten, inramad med glas 43x43cm märkt E.A onumrerad

550 kr

Utrop: 300 kr

Vas i keramik höjd 26,Gouda Holland

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K Ø17½ 10,2g med emalj och diamanter 1xca0,05ct + 6xca0,005ct

Brosch 18K 16g med emalj och diamanter 1xca0,05ct + 6xca0,005ct

Ring 18K Ø16½ 7,7g tvåfärgad

Halskedja med pärlor 18K 91cm bruttovikt: 29,8g

Nyckelring 18K 42,3g graverad

Ring S950 Ø17 7g med diamanter 1xca2,3ct + 22xca0,02ct +16xca0,03ct

Armband 18K 19,8cm 48g skadat

Utrop: 14 400 kr

Longines, damur, 18K manuell, integrerad länk 18K 16cm bruttovikt: 63g

Brosch 18K 14,2g med diamanter 11xca0,03ct

Armband till smyckesur, 18K 14cm 24,3g

Ring 18K Ø21 21g med diamanter 1xca0,16ct + 2xca0,005ct

Ring 18K Ø17 16,3g med diamanter 1xca0,04ct + 2xca0,005ct

Halskedja 18K 45cm 18,1g doserad

Ring 18K Ø16½ 1,4g med diamanter 2xca0,10ct

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K Ø16½ 2,2g med diamanter 15xca0,015ct

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K Ø16½ 1,1g med diamant 1xca0,10ct

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K Ø18 3,4g med diamanter 1xca0,10ct + 2xca0,005ct

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,5g med diamant ca0,10ct

650 kr

Utrop: 550 kr