141 - 160 av 1 581
1...789...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Elektronik TV-apparater

Tv Grundig 40" VLE6439RB snr97314411012849 med fjärrkontroll

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Router Jensen AirLing 3G snrAL3Gv347190907 med sladdar

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål på fot Lisa L. K-studion Gustavsberg -94 164/400 H12cm Ø12cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Väggur

Väggur Georg Jensen design:Henning Koppel små lackskador

750 kr

Utrop: 850 kr

Örhänge S875 1,1g

Utrop: 50 kr

Parti silver 6,4g ostämplat skadat

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge 3,3g ostämplat silver med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik "Collectors cottage" no86D 22x17cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Silver Bricka

Traktörpanna SGS med lock koppar Ø24cm

325 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon RayBan Clubmaster classic W0365 slitna i fodral

650 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon RayBan RB3447/29 round metal slitna i fodral

550 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Väggur

Väggur Georg Jensen design:Henning Koppel Ø21,5cm små lackskador

700 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 SM-G920f gold Platium 32GB imei:357011076140363 i obruten förpackning

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Elektronik TV-apparater

Tv andersson LED1941DC med fjärrkontroll/ej orginal,saknar bordsställning

200 kr

Utrop: 125 kr

Bärbar dator Dell Latitude 3340 snr20263967030 repig med laddare LÅST

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Vas Iittala Alvar Aalto H16cm

700 kr

Utrop: 200 kr

Skål Kosta Boda ytmärken H8cm Ø17,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Silverskål S830 271,9g graverad

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani Herrur AR-2448 nr111409 kronograf datum quartz

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Dyrberg/Kern Damur modell Vicereine quartz med extra länkar

600 kr

Utrop: 600 kr