Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Klubbad för
Tissot herrur 18K i boett med läderarmband, quartz, datum, i originalask, graverad, med manual
Mobiltelefon Iphone 5S A1457, Imei 35 868405 657373 5 med laddare i kartong, operatör Telenor´, kantstött med repor och små skador
Apple Iphone 6 64GB Imei: 352091071366523, använd till Comviq, med hörlurar och laddare i kartong. Liten liten repa i glas vid högersida. Laddaren fungerar inte.
Visa varaElektronik Övrigt
Spelkonsoll Playstation 4, serienr: sony03-27452334-5971280, med 1 handkontroll, 1 elsladd, 1 hand