1561 - 1580 av 1 581
1...787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Halskedja Venezia med hänge Hjärta S835 6,0g 38cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 3,1g 38cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 14,2g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 21,5g 49,5cm

Utrop: 300 kr

Halskedja Ankar S925 82,6g 51,5cm

Utrop: 1 200 kr

Armband S925 17,8g 20,5cm

Utrop: 250 kr

Halsekdja Pansar S925 30,5g 50,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge S925 22,0g med stenar

Utrop: 300 kr

Brosch S925 10,7g med sten

150 kr

Utrop: 150 kr

Smycken Slipshållare

Slipsklämma S925 8,1g

100 kr

Utrop: 100 kr

Sedelklämma S925 18,0g

150 kr

Utrop: 200 kr

Brosch S925 10,3g

175 kr

Utrop: 125 kr

Omega herrur 14K i boett, manuell, repigt plastglas, utan stift

3 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Klocklänk 14K 32,3g 14,5cm utan stift

Utrop: 7 200 kr

Longines Dolce Vita damur, stål, quartz, repig länk, Nr: 29221980

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Tissot herrur 18K i boett med läderarmband, quartz, datum, i originalask, graverad, med manual

2 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon Iphone 5S A1457, Imei 35 868405 657373 5 med laddare i kartong, operatör Telenor´, kantstött med repor och små skador

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Apple Iphone 6 64GB Imei: 352091071366523, använd till Comviq, med hörlurar och laddare i kartong. Liten liten repa i glas vid högersida. Laddaren fungerar inte.

Spelkonsoll Playstation 4, serienr: sony03-27452334-5971280, med 1 handkontroll, 1 elsladd, 1 hand

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Iphone 5 16GB mod MD298KS/A, imei 01 362600 695802 6, Telenor, med laddare, små användar märken på baksidan

600 kr

Utrop: 750 kr