1 - 20 av 250
123...13 Gå till
Just nu klubbas Klockor i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Moderna – Lördag 13 februari 1999

Klubbad för

RING, 18K guld med safirer 2.30ct samt briljanter 0.40ct, vikt 10.4g, stl 16 3/4mm.

Utrop: 9 900 kr

RING, 18K guld med 1 smaragd 1.3ct, carréslipade smaragder 0.83ct samt briljanter 0.50ct, vikt 10.4g, stl 17mm.

Utrop: 9 900 kr

RING, 18K guld med 1 rubin 1.30ct, carréslipade rubiner 0.80ct samt briljanter 0.50ct, vikt 11.3g, stl 17 1/4mm.

Utrop: 10 500 kr

ARMBAND, 18K guld / silver signerad Rey Urban 1997.

Utrop: 4 800 kr

BM, herrur, quartz, silver, silverlänk, made in Italy.

BM, herrur, quartz, silver, silverlänk / läderband, made in Italy.

BM, damur, quartz, silver / stål, silverlänk, made in Italy.

ARMRINGAR, PAR, 4-radiga, silver / förgyllda med agater, Turkmenistan. ( Iran)

3 100 kr

Utrop: 2 300 kr

BRUDKRONA, silver / förgylld med agater. Turkmenistan ( Iran ).

2 900 kr

Utrop: 2 000 kr

DRÄKTSMYCKE, silver med agater, Turkmenistan. ( Iran)

Utrop: 2 000 kr

DRÄKTSMYCKE, silver / förgylld med agater. Turkmenistan. (Iran).

3 100 kr

Utrop: 2 500 kr

HALSRING, segertrofé, silver. Afghanistan.

Utrop: 1 500 kr

SKÄRP, silver / förgylld med agater. Turkmenistan. (Iran).

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

HÄNGE, silver / förgyllt med agater. Turkmenistan. (Iran).

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

RIDPISKA, silver / trä med turkoser. "Bouskaschi", Afghanistan.

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Glas Karaffer

FLASKA, slipat glas, etsat monogram.

Utrop: 250 kr

HALSRING, silver, segertrofé, Afghanistan.

Utrop: 1 100 kr

DRÄKTSMYCKE, silver / förgylld, agater, Turkmenistan, (Iran).

1 300 kr

Utrop: 900 kr

ARMRING, silver / förgylld med agater, Turkmenistan (Iran).

Utrop: 900 kr