Ring 18K 2g tvåfärgad med sten Ø16
Utrop: 900 kr
Ring 18K 2,2g med sten Ø16½
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 2,5g med sten Ø16¾
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 35,2g skadat/graverat
Utrop: 10 600 kr
Zentima Damur 18K quartz/går ej med läderarmband
Utrop: 1 500 kr
Omega Damur 18K quartz/går ej med läderarmband
Fickur två boetter 14K graverad går ej med oädel kedja
Utrop: 2 400 kr
Provita Damur 14K manuell skadad urtavla med skadat läderarmband
Utrop: 600 kr
Hängur S800 skadat
Utrop: 50 kr
Halskedja S925 7,7g 71cm
Utrop: 125 kr
Halscollier S925 13,4g 42cm
Utrop: 200 kr
Ring S925 5g med sten Ø17 skev
Manschettknappar S830 7,7g förgyllda med stenar
Brosch kontrollstämplat silver 6,7g
Utrop: 150 kr
Örhängen ett par S925 1,9g med emaljinlägg
Utrop: 75 kr
Hänge S835 0,7g
Örhängen ett par S925 0,4g med sten
Hänge S835 0,9g med sten
Hänge S835 0,7g Toffel
Parti silver S835/925 20,5g skadat
Utrop: 100 kr
Tisdag 6 sep 2016