961 - 980 av 1 492
1...484950...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016

Klubbad för

Äggkopp Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien H8,5cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff Orrefors med knopp H29cm inkl knopp

200 kr

Utrop: 50 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Tulipa Ø14cm H7cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Hjärta Ø11cm H8cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Vas Kosta Boda Bertil Vallien Satellite signerad 84251 H18,5cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Tekanna Old Höganäs 681 med lock H15cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekanna Old Höganäs 805 med lock H20cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Form Old Höganäs 783 2 H11,5cm

Utrop: 125 kr

Burk Old Höganäs 645 3 med trälock H18cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Utrop: 100 kr

Singel Pink Floyd "Point me at the sky b/w Embryo" BBC -69

600 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 4st, Rörstrand, modell: Mira-Mare, Ø27cm, repiga

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K, 1,4g, defekt

Utrop: 425 kr

Apple, Iphone 4S, modell:A1387, snr: DNVH26B7DTDrepig, stötskador, med laddare, ej original

Utrop: 500 kr

Blixtpaket, Elinchrom D-lite 2it, med 2st lampor, snr: e/M2 000726, e/M2 000727, 2st stativ, 2st softboxar, paraply Ø120cm, reflexskärm Lastolite Ø81cm, skyportsändare 1726A, fjärrutlösare Nikon ML-L3, 3st linser till Iphone, i skadad väska

Utrop: 3 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt, 24K, 0,5g, Pippi Långstrumps 70-årsjubileum, i etui, med garantikort

325 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 18K, 0,3g, repigt

Utrop: 100 kr

Collier med malakitkulor, 84,1g, 51cm, trasigt lås

250 kr

Utrop: 50 kr

Collier, bärnsten, ca. 200cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Collier, bärnsten, ca. 200cm

175 kr

Utrop: 50 kr