501 - 520 av 1 492
1...252627...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016

Klubbad för

Hänge medaljong delbar Ø 36mm 925silver , buckla på baksida

225 kr

Utrop: 50 kr

Armband med två berlocker defekt 17cm 9K 1,2g

Utrop: 200 kr

Ett parti guld 14K 6,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring med en liten klack smått skev Ø18 18K 2,3g

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par snurrebussar är inte likadana 3cm 18K 2,2g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ett parti guld 18K 2,2g

Utrop: 700 kr

Halskedja Figaro med defekt lås 60cm 18K 15,2g

Utrop: 4 600 kr

Halscollier i vitguld med små diamanter i hänget 43cm 14K 8,9g

Utrop: 2 100 kr

Mynt Frankrikre 3 stycken 20 Franc 1906, 1908, 1912, 21K 19,3g

5 700 kr

Utrop: 6 600 kr

Ljusstakar i silver ett par signerade Löfman, Mema, Fyrklövern , höjd 11cm, brv 363.4

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 925 silver 2,6g Ø17mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par creoler 925 silver 2,8g Ø20mm

Utrop: 75 kr

Hänge med mörk sten 925 silver 1,7g längd 30mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par med stenar, snurrebuss olika, 925 silver 2,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armring med mönster något skev Ø18,5cm 21K 14,7g

Utrop: 5 000 kr

Armring med mönster något skev Ø18,5cm 21K 15g

Utrop: 5 200 kr

Armsmycke med mönster delbart och smått skevt Ø18cm 21K 60,1g

Utrop: 20 500 kr

Klackring med sten Ø16 1/4 , svensk kontrollstämpel 7g, slitage på sten, nagg på ett hörn

75 kr

Utrop: 50 kr

Plakett, Wonder Of The World, Colosseum- Rom, tillverkad av B.H. Mayer Mint Tyskland cert 412/2999, 1g guld, 999 renhet silver, vikt 155,2g

850 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr Hohner Revelation RTX , snr 11 92 1361, täckbrickor saknas, märken i lack, Wilkinson svaj, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr