Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016
Klubbad för
Klackring med sten Ø16 1/4 , svensk kontrollstämpel 7g, slitage på sten, nagg på ett hörn
Plakett, Wonder Of The World, Colosseum- Rom, tillverkad av B.H. Mayer Mint Tyskland cert 412/2999, 1g guld, 999 renhet silver, vikt 155,2g