401 - 420 av 1 492
1...202122...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016

Klubbad för

Hänge hjärta i mirage blå 18K 1,2g 1,7cm

Utrop: 700 kr

Parti guld defekt med små diamanter defekt/gravyr 18K 9,6g

Utrop: 2 900 kr

Ring med 6 små diamanter Ø15 3/4 18K 1,5g

Utrop: 700 kr

Ring Ø16 1/4 14K 1,4g

Utrop: 350 kr

Parti guld med stenar defekt (örhängen) 18K 6,7g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld defekt (örhängen) 14K 1,2g

Utrop: 275 kr

Ring i vitguld (ograverad) Ø19 1/2 18K 12,8g

Utrop: 5 900 kr

Ring i vitguld med diamant 1xca0,32ct 18K 7,4g

Utrop: 6 600 kr

1 Vas Rosenthal Signerad Björn Wiinblad 30x33cm

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Fritid Sport

1 Hjälm NitroHjälm Nitro Racing n600-v , modell FF-305, röd, lackskada, några repor, repa i visir, storlek L i tygpåse

150 kr

Utrop: 200 kr

Armband Bismarck 18K 19,3g 16,5cm

Utrop: 6 100 kr

Ring ograverad PL900 2,6g Ø16

Utrop: 1 200 kr

Ring ograverad PL900 2,6g Ø18

Utrop: 1 200 kr

Parti guld gravyr med små dia 18K 7,6g

Utrop: 2 300 kr

Hänge med sten och diamanter 3xca0,03ct 14K 1,7g 23mm

450 kr

Utrop: 400 kr

Ring gravyr 23K 8,2g Ø16 3/4

Utrop: 3 100 kr

Collier med stenar och små diamanter 18K 24,6g 41,5cm

Utrop: 9 600 kr

Armband med stenar och små diamanter 18K 12,9g 19,5cm

4 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Armband Bismarck 18K 13,9g 19,5cm

Utrop: 4 400 kr

Digital kamera Nikon D3100 7.4/9_V 2.5A 6606630, med objectiv 18-105mm 1:3,5-5.6G34039270 i väska med laddare och extra minneskort

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr