961 - 980 av 1 432
1...484950...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2016

Klubbad för

Elbas Stagg Vintage Bass Series, fyrsträngad, med kvitto i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 375 kr

Sockerskål i silver S830 259,2g höjd: 9cm bredd: 10cm, något bucklig

Utrop: 1 200 kr

Soppskål med lock i nysilver, vikt: 708g höjd: 8cm bredd: 24cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekedar S830 95,0g längd: 124mm, sex st i modellen Olga

Utrop: 450 kr

Knivar Nysilver 237,8g 189mm sex st i modellen Engelsk snäck

Utrop: 50 kr

Skedar Nysilver 163,3g 111mm tolv st i modellen Gammal fransk

75 kr

Utrop: 50 kr

Gafflar Nysilver 157,6g 184mm fyra st i modellen Svensk spetsig

25 kr

Utrop: 50 kr

Skedar Nysilver 219,1g 189mm fyra st i modellen Svensk spetsig

25 kr

Utrop: 50 kr

Samsung Galaxy tab 2 GT-P5100 16GB, Snr: RF1D202ZBQE, medföljer skal/saknar laddare

850 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar i silver S830 229,9g 123mm tio st i modellen Gammal Fransk, i box

Utrop: 1 100 kr

Samsung Ativ Smart PC 500T1C, Snr: HWW091SCC00139B, med laddare

Utrop: 2 400 kr

Målning, Olja på pannå, okänd konstnär, med något skadad träram, 64x53cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Målning, Olja på duk, okänd konstnär, med något skadad träram, 53x66cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Emanuelsson Trout 1 Standard, i väska

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Figur, "Woody Bimble", Hoptimist, Ehrenreich Denmark, höjd 13cm

225 kr

Utrop: 275 kr

225 kr

Utrop: 275 kr

225 kr

Utrop: 275 kr

225 kr

Utrop: 275 kr

Skulptur, Skrin, Steen Kepp, höjd 9,2cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Skulptur, Skrin, "Terre Sigilee", Steen Kepp, höjd 22cm, små skador

600 kr

Utrop: 750 kr