Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2016
Kaffeservis, 24 delar, Queens Luxury, höjd: 5,5cm, fat: Ø11cm, guldpläterade 24K, mindre nagg på 1 kopp, med låda
iPhone 5 16GB, A142, Silver/vit, snr: F18KPT8LDTWF, IMEI:013619004042729, med usb-sladd (ej original) och laddare med utländsk kontaktplugg, box
Samsung Galaxy Note 3, SMN9005, IMEI: 351542062993528, synliga nagg på ramen och sliten baksida, går ej, med laddare, box, 1 Samsung SM-V700 Mobilklocka, snr:RAFDCO34E8B, med usb-sladd, startar ej
iPhone 6S Plus, Rose Gold, 128GB, MKUG2QN/A, snr:C38QJ7CUGRXL, IMEI: 353287074697059, med laddare, usb-sladd (sliten), manual, box
Laptop Packard Bell Easynote, modell: Z5WT3, snr: NXC39ED0074250A7603400, windows 10, laddare, kartong, mindre nagg på baksida av skärm, låst med lösenord
Laptop Hewlett-Packard, modellnr: RTL8188EE, snr: CND4031MQV, laddare, med lösenord, ej återställd
Fritid Sport
Golfklubba, Driver Callaway FT Tour 9.5 S-Core tech, snr: 6400862394, med skydd, bruksslitage
Aelgitarr, Fender Telecaster Deluxe Series, Mexico, snr: MZ4103497, tydlig slitage på baksidan, med extra stålsträngar, 1 skruvset och 1 sladd Fender Custom FG186TL
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr, Eastone, svart/vit, stålsträngar, sladd, mjukt fodral och Peavey Rage 158 förstärkare, snr: 0HFI 4625, med sladd
Fritid Sport
Golfklubba, Fairway Wood Callaway "Big Bertha", Steelhead 4+, snr: J4K1TJ, bruksslitage, med skydd