Halskedja vitguld 18K 3,4g 48cm
Utrop: 1 400 kr
Hänge 18K 5,4g Stigbert sliten ögla
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 4,3g skador finns
Armband X-länk 18K 10,3g slitet
Utrop: 3 200 kr
Damur 18K 8,7g utan armband skrot
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K 2,9g med svart sten defekt skena
Utrop: 850 kr
Halskedja Fiskben 18K 11,3g 42cm
Utrop: 4 500 kr
Hänge 14K 8,8g graverat
Utrop: 2 100 kr
Parti 18K 5,8g gravyr
Utrop: 1 800 kr
Armband S925 78,6g 22cm
Utrop: 500 kr
Halskedja Ankar S925 193,9g 51,5cm
Utrop: 1 200 kr
Parti 23K 18,9g gravyr
Utrop: 7 400 kr
Herrur Tissot 1835 PR50 Quartz datum stål srnr 369277
Utrop: 250 kr
Damur Dyrberg Kern Oceana SM Quartz stål med extralänkar repigt glas
Utrop: 300 kr
Herrur Eljo 18K repor på baksida automatic band oädelt toalvikt 48,8g
Utrop: 2 800 kr
Kaffeskedar mellanstorlek fem stycken modell Uppsala S800 58,8g
Utrop: 200 kr
Moccaskedar S800 72,8g Uppsala åtta stycken
Utrop: 225 kr
Ring 18K 4,6g skadad med rosensten
Utrop: 1 500 kr
Herrur Certina 18K graverad oädelt band
Vas S800 387,4g graverad
Tisdag 2 aug 2016