1621 - 1640 av 1 652
1...818283 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016

Klubbad för

Halskedja vitguld 18K 3,4g 48cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 5,4g Stigbert sliten ögla

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 4,3g skador finns

Utrop: 1 400 kr

Armband X-länk 18K 10,3g slitet

Utrop: 3 200 kr

Damur 18K 8,7g utan armband skrot

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,9g med svart sten defekt skena

Utrop: 850 kr

Halskedja Fiskben 18K 11,3g 42cm

Utrop: 4 500 kr

Hänge 14K 8,8g graverat

Utrop: 2 100 kr

Parti 18K 5,8g gravyr

Utrop: 1 800 kr

Armband S925 78,6g 22cm

Utrop: 500 kr

Halskedja Ankar S925 193,9g 51,5cm

Utrop: 1 200 kr

Parti 23K 18,9g gravyr

Utrop: 7 400 kr

Herrur Tissot 1835 PR50 Quartz datum stål srnr 369277

425 kr

Utrop: 250 kr

Damur Dyrberg Kern Oceana SM Quartz stål med extralänkar repigt glas

Utrop: 300 kr

Herrur Eljo 18K repor på baksida automatic band oädelt toalvikt 48,8g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Kaffeskedar mellanstorlek fem stycken modell Uppsala S800 58,8g

275 kr

Utrop: 200 kr

Moccaskedar S800 72,8g Uppsala åtta stycken

325 kr

Utrop: 225 kr

Ring 18K 4,6g skadad med rosensten

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur Certina 18K graverad oädelt band

2 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Vas S800 387,4g graverad

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr