Hänge Kors 18K 1,0g
Utrop: 450 kr
Parti 18K 72,3g gravyr, skadat
Utrop: 22 500 kr
Parti 18K 60,8g gravyr, skadat
Utrop: 18 600 kr
Ring 14K 5,6g med diamant 1x0,08ct defekt skena
Utrop: 1 600 kr
Halskedja 14K 12,3g 51,5cm ögla vid lås trasig
Utrop: 2 900 kr
Parti 18K 12,3g skrot
Utrop: 3 800 kr
Ring 18K 2,6g graverad defekt skena
Utrop: 800 kr
Halskedja Pansar 18K 10,0g 47,5cm
Utrop: 4 000 kr
Halskedja Venezia 18K 6,7g 48cm
Utrop: 2 700 kr
Örhängen ett par 18K 1,3g med pärlor
Utrop: 600 kr
Hänge Hjärta 18K 2,1g diamanter 16x0,04ct
Utrop: 2 300 kr
Örhängen ett par 18K 0,8g med stenar missfärgade
Utrop: 250 kr
Parti 18K 2,3g skadade
Utrop: 750 kr
Örhängen ett par 18K 0,8g
Utrop: 375 kr
Damur Tissot 18K 22,3g band oädelt gravyr skador på glas går ej
Damur 18K 6,2g saknar armband och krona, skadat
Utrop: 1 000 kr
Armband Bismarck 18K 17,0g 19cm med berlocker bucklor finns skadat lås s-kedja saknas
Utrop: 5 200 kr
Parti 23K 16,0g graverade ringar
Utrop: 6 300 kr
Örhängen ett par 18K 2,1g med skuvlås
Utrop: 700 kr
Ring S925 1,5g Ø17
Utrop: 50 kr
Tisdag 2 aug 2016