761 - 780 av 1 652
1...383940...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016

Klubbad för

Klockor Helvetia

Helvetia Promotion herrur, 07 9362/2879 0006 30, quartz, stål, plexiglas, siten, repor i glas

Utrop: 600 kr

Certina DS Action Diver's Watch 200m, C013407A, 11BC065664, automat, stål, datum, safirglas, stållänk med viklås, repor

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Kristallskål Orrefors, LH 4551-17, H: 10,5cm, repor i botten

Utrop: 450 kr

Vas B&G nr: 25 4506/19., H: 40,5cm

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Djupa Tallrikar 9st B&G "Sommerfugl" nr 322, Øca25cm

Utrop: 1 000 kr

Djupa Tallrikar 2st B&G "Sommerfugl" nr: 322, en med nagg och en med spricka

Utrop: 100 kr

Vas B&G nr: 8702/354, H: 24cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Assietter 4st Royal Copenhagen "Mega Musselmalet" Ø22cm

750 kr

Utrop: 500 kr

Djup Tallrik 1st Royal Copenhagen "Mega Musselmalet" Ø21cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 2st Royal Copenhagen Ø24,7cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Djupa Tallrikar 3st Royal Copenhagen "Musselmalet" Ø25cm, en med nagg

Utrop: 300 kr

Djupa Tallrikar 4st Royal Copenhagen "Musselmalet" Ø21cm, en med nagg

300 kr

Utrop: 300 kr

Mjölkkanna Royal Copenhagen "Blå Blomster", H: 16cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekoppar 3st med fat Royal Copenhagen, kopp Ø7cm fat Ø12,5cm

250 kr

Utrop: 150 kr

Kaffekoppar 3st med fat Royal Copenhagen nr: 1035

250 kr

Utrop: 200 kr

Kaffefat 3st Royal Copenhagen nr: 719, Ø12,5cm, skeva

100 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekopp 1st Royal Copenhagen nr: 756, Ø7,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekopp 1st B&G nr: 42, Ø7,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Fat 2st Royal Copenhagen nr: 613, 25x12,5cm, nagg

100 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake 1st Royal Copenhagen nr. 1/15, H: 22,5cm

600 kr

Utrop: 300 kr