901 - 920 av 1 046
1...454647...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016

Klubbad för

Ring 18K, 1,7g, skev

Utrop: 550 kr

Halskedja Pansar 18K, 3g, 41,5cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K, 3,2g, graverat

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K, 6,8g, skadat

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Pansar 18K, 1,9g, 35,5cm, skadad låsögla

Utrop: 550 kr

Halskedja Venezia 18K, 1,6g, 44,3cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Armband, förgylld metall, 2,1g, 19cm, skadat

Utrop: 50 kr

Hänge 18K, 0,5g, kors

Utrop: 250 kr

Hänge 18K, 0,7g, kors

Utrop: 300 kr

Hänge 18K, 0,7g, repigt

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,9g, skadat

Utrop: 275 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband med odlade sötvattenspärlor, 4-radigt, lås 18K vitguld, 20cm

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Pansar S925, 28,2g, 60,7cm

Utrop: 275 kr

Armband Pansar S925, 16,7g, skadat vid låset

75 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Champion, modell Spyker C6542, quartz, kronograf, stållänk, viklås, repig

325 kr

Utrop: 250 kr

Collier X-länk med stav S925, 27,1g, 43,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Casio

Herrur, Casio, MTP-1302, nr. 2784, quartz, mineralglas, datum, stål med stållänk, viklås, repig

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925, 12,3g, kors

Utrop: 300 kr

Klockor Citizen

Herrur, Citizen, quartz, dag, datum, stål med stållänk, viklås, snr:561220040, repor på viklås och glas

225 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Champion, Trophy, C8257, quartz, dag, datum, stål med stållänk, repigt glas

Utrop: 750 kr