541 - 560 av 1 046
1...272829...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016

Klubbad för

Burk med lock, stengods, Kerstin Danielsson (1941-), höjd 17cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Leica, M9-P, snr.4338754, objektiv Leica Summilux-M, snr.4177271, saknar laddare, små repor

25 500 kr

Utrop: 30 000 kr

Moccaskedar 5st S830, 40,3g, 100mm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffesked S830, 13,5g, 115mm, Olga

25 kr

Utrop: 50 kr

Moccasked S830, 10,2g, 99mm, Ulla Winblad

75 kr

Utrop: 50 kr

Sked S830, 11,4g, graverad

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 154,6g, defekt, graverat

375 kr

Utrop: 425 kr

Handväska, Michael Kors, Jet Set Travel, snr.30S3GTVT6L,

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Kanna S830, 113,5g, bucklor

325 kr

Utrop: 350 kr

Armband Ankar S925, 30,7g 23cm

Utrop: 300 kr

Ipad Mini, A1432, snr.F7PLM6U0FP84, med usb-sladd och telefonkontakt

950 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstakar ett par S830, 1151,3g, höjd 18cm, gipsfyllda, ojämna

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Glasögon, Efva Attling, Kitten Brown, 8509/9201, saknar glas, i fodral

425 kr

Utrop: 300 kr

Glasögon, Efva Attling, Kevin, 3356, saknar glas, i ask

175 kr

Utrop: 200 kr

Glasögon, Efva Attling, Dolores, Black & Beige, 8413/7510, saknar glas, i fodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Glasögon, Efva Attling, Rita Vintage Blue, 2239, saknar glas, i fodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Brosch S830, 5,4g

125 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Casio

Casio, G-Shock Protection, WR20, snr.5081, herrur, quartz, stål, gummiarmband, i box med ytterkartong

500 kr

Utrop: 300 kr

Salt & Pepparkar S830, 23,5g, höjd 3,8cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Bägare S830, 24,7g, höjd 4,1cm

100 kr

Utrop: 75 kr