Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Mobil telefon Sony Xperia Z1 c6903 med laddare ej original imei 359773058301051 olåst bruksslitage
2 Herrur, Visa quartz metallänk med viklås samt en digital klocka med gummiarmband
Akustisk gitarr, Valencia modell CG1K/BK något repig, bruksskick snr 86908901, med stämapparat Supreme SCT-55 ej funktionsgaranti
Mobiltelefon, Microsoft Lumia 532, olåst, IMEI: 357129062663535, bruksskick, med laddare
Svärd, ej slipat, i svärdsskida, skydd mot eggen sitter något löst, total längd ca 90cm
Litografi, i färg numrerad 17/300, signerad Madeleine Pyk, tryck ca 39x33cm, ram i trä ca55x47cm
Skulpturer, 2st i alabaster, en man och en kvinna, båda limmade/lagade samt naggade, höjd ca 46cm
Dykardator, Mares Nemo CR 2430, 15atm, i stål med gummiarmband, nagg i glaset, repig, i kartong
Laptop, Apple Macbook Pro modell A1278, 4GB ram, bildskärm 13", i5 processor, snr: C17GM0N4DV13, slitage, bruksskick, tryckplattan något trög, med laddare sliten