1521 - 1540 av 1 581
1...767778...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Hänge med sten S925 2,5g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 med stenar Ø16 Brv 6,7g

Utrop: 150 kr

Halsband Venezia silver 42-45cm 2,1g

Utrop: 50 kr

Halsband Ankar 18K 50cm 19,7g

Utrop: 6 100 kr

Ring 14K vitguld graverad Ø22 5,5g

Utrop: 1 200 kr

Mobil telefon Sony Xperia Z1 c6903 med laddare ej original imei 359773058301051 olåst bruksslitage

750 kr

Utrop: 900 kr

Herrur Jetset Temtation Chronograf J61003, quatz, Metallänk med viklås datum

275 kr

Utrop: 300 kr

2 Herrur, Visa quartz metallänk med viklås samt en digital klocka med gummiarmband

200 kr

Utrop: 75 kr

Tavla, Franklin Mint, ram ca49x36cm, eggen något lös/glapp

50 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Franklin Mint, ram ca49x36cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr, Valencia modell CG1K/BK något repig, bruksskick snr 86908901, med stämapparat Supreme SCT-55 ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon, Microsoft Lumia 532, olåst, IMEI: 357129062663535, bruksskick, med laddare

225 kr

Utrop: 100 kr

Svärd, ej slipat, i svärdsskida, skydd mot eggen sitter något löst, total längd ca 90cm

1 800 kr

Utrop: 500 kr

Litografi, i färg numrerad 17/300, signerad Madeleine Pyk, tryck ca 39x33cm, ram i trä ca55x47cm

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Skulpturer, 2st i alabaster, en man och en kvinna, båda limmade/lagade samt naggade, höjd ca 46cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik TV-apparater

Tv, LCD Grundig 32", GLX 300C, med fjärrkontroll, snr: 016249605201013538

650 kr

Utrop: 200 kr

Dykardator, Mares Nemo CR 2430, 15atm, i stål med gummiarmband, nagg i glaset, repig, i kartong

300 kr

Utrop: 700 kr

Laptop, Apple Macbook Pro modell A1278, 4GB ram, bildskärm 13", i5 processor, snr: C17GM0N4DV13, slitage, bruksskick, tryckplattan något trög, med laddare sliten

3 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti Silver, en mugg en servettring båda graverade S925 80,9g

300 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen 9K något buckliga 1,2g

Utrop: 200 kr