Ring 14K 2,3g defekt med sten
Utrop: 550 kr
Ring, 18K vitguld, 3,5g, Ø16½, med diamant 1xca.0,54ct enligt gravyr, design Spectra
Utrop: 7 000 kr
Hänge, 18K vitguld, 0,8g, med sten
Utrop: 375 kr
Ring 21K 2,3g skev, reglerbar storlek
Utrop: 800 kr
Parti guld 18K 1,6g defekt
Utrop: 500 kr
Ring S925 3,7g graverad
Utrop: 50 kr
Hänge S925 12,7g repor, nagg med stenar
Utrop: 75 kr
Örhängen 1 par 18K 4,4g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja Pansar, 18K, 30,5g, 53cm
Utrop: 9 900 kr
Halskedja 18K, tvåfärgad, 20,3g, 46,5cm
Utrop: 6 600 kr
Parti guld, 18K, 27,3g, defekt
Utrop: 8 500 kr
Hänge, 18K, 5,9g
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K 1,8g graverad
Parti guld 23K 5,5g skadat
Utrop: 2 200 kr
Hänge 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Örhängen 1 par 18K 0,5g
Utrop: 250 kr
Örhängen 1 par 18K 1,4g med stenar
Örhängen 1 par 18K 0,6g
Utrop: 275 kr
Örhängen 1 par 18K 0,8g
Örhängen 1 par 18K 2,1g med stenar
Tisdag 19 jul 2016