Armringar 2st. 21K 22,4g, skeva
Utrop: 8 000 kr
Armband 21K 6,1g 19,2cm med stenar
Utrop: 2 200 kr
Parti guld 21K 48g defekt
Utrop: 17 200 kr
Brosch, 18K, 4,4g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja, X-länk, 18K, 11g, 43,5cm, doserad
Utrop: 3 600 kr
Hänge, 23K samt del av 18K, 8g, graverad, med odlad pärla
Utrop: 3 000 kr
Halskedja Venezia, S925, förgylld, 7,6g, 60,3cm
Utrop: 125 kr
Armring 21K 13,6g Ø6cm
Utrop: 5 100 kr
Parti guld 18K 33,6g skadat
Utrop: 10 400 kr
Halskedja vitguld 18K 23,8g 43,2cm
Utrop: 7 700 kr
Armring 18K 35,3g öppningsbar
Utrop: 11 400 kr
Halskedja Singapore 18K 2,8g 59cm
Utrop: 1 100 kr
Armband 18K 2,6g 18cm
Ring 18K 1,9g Ø19 med stenar
Utrop: 600 kr
Ring 18K 7,4g med stenar, två stenar saknar och diamanter 25xca.0,02ct
Utrop: 3 200 kr
Armband Ankar 18K 7,6g 20cm vitguld
Utrop: 2 600 kr
Halskedja Ankar 18K 20,3g 46cm vitguld
Utrop: 6 600 kr
Armringar 6st, 21K, 60,8g, något skeva
Utrop: 22 000 kr
Armringar 6st, 21K, 57,1g, repor
Utrop: 20 500 kr
Parti guld 18K 21,3g graverat
Tisdag 19 jul 2016