521 - 540 av 1 581
1...262728...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Collier S925 2,8g 40cm, med stenar och odlad pärla

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar 38,8cm med hänge S925 4,7g

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar 62cm med hänge S925 5,4g

Utrop: 100 kr

Halskedja Figaro 41,2cm med hänge S925 3,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar 42,3cm med hänge S925 4,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar 40,4cm med hänge S925 5,4g

Utrop: 100 kr

Halssmycke, tygremmar och metallhänge

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 220,8g, defekt och graverat

700 kr

Utrop: 800 kr

Skål med lock på fötter S830 676,0g, skada på locket

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Bricka S830 936,4g, graverad

2 500 kr

Utrop: 2 800 kr

Ljusstakar 1 par, S830, gipsfyllda, 1012,6g, höjd:15,5cm, buckliga, skadad undersida

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Axel Locher, B&G Köpenhamn, skomakare, höjd:22cm

500 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin i patinerad metall på träsockel med sprickor, avskavd färg, del saknas, höjd:40,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Orrefors, design Anne Nilsson, modell Celeste, signerad AN.AK, höjd 38cm, märken från klistermärke, repor, i originalkartong

650 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstake, Orrefors, design Anne Nilsson, modell Celeste, signerad AN.AK, höjd 41,5cm, märken från klistermärke, repor, i originalkartong

800 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar i glas 1 par, höjd: 30cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, signerat Stig Olson (1936- ), E.A. 100 ex, 39X54cm, i ram

Utrop: 300 kr

Ring, 18K, 2,6g, Ø16½, med diamant 1xca.0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K, 3,3g, graverad

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, X-länk, 18K, 39,9g, 21cm, med en berlock

Utrop: 12 500 kr