Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Klubbad för
Figurin i patinerad metall på träsockel med sprickor, avskavd färg, del saknas, höjd:40,5cm
Ljusstake, Orrefors, design Anne Nilsson, modell Celeste, signerad AN.AK, höjd 38cm, märken från klistermärke, repor, i originalkartong
Ljusstake, Orrefors, design Anne Nilsson, modell Celeste, signerad AN.AK, höjd 41,5cm, märken från klistermärke, repor, i originalkartong