461 - 480 av 1 581
1...232425...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Flaska i stengods, Stig Lindberg, Gustavsberg Studio, höjd:23cm

Utrop: 2 700 kr

Skål, Lisa Larson, Gustavsberg Studio, 1956, höjd:12cm, Ø28cm, tillverkningsskador

950 kr

Utrop: 500 kr

Graalvas, Edward Hald, Orrefors, nr.21560, höjd:16cm, repig undersida, stötskador

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Hårddisk, Intel SSD 520 Series, 240GB, snr.CVCV3410006J240CGN

550 kr

Utrop: 275 kr

Headset, Corsair Vengeance 2000, trådlösa, snr.CA-9011115-EU, med sladd, i originalförpackning

325 kr

Utrop: 375 kr

Nintendo 3DS, snr.CEM108843653, repig skärm, plastskador, med portabelt extrabatteri, laddare och fem spel (Super Mario Bros 2, Super Mario 3D Land, I love Horses, Ice Age 3, Ice Age 4)

325 kr

Utrop: 700 kr

Digitalkamera, Canon EOS 1000D, modellnr.DS126191, snr.1130201474, med lins Canon EF 50mm 1:1.8, med batteri och laddare i väska

Utrop: 1 200 kr

Kameraobjektiv Canon Zoom EF-S 18-55mm, 1:3.5-5.6, snr.4460515912

Utrop: 600 kr

Figurin, stämplad Germany, höjd 26,5cm, bredd 21cm, trasig del

225 kr

Utrop: 50 kr

Kruka, Prins Eugens Waldermarsudde, höjd 9,5cm, missfärgad

125 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, stämplad JIE Sweden, höjd 20,5cm

Utrop: 50 kr

Teaterkikare, pärlemor och mässing, bredd 10,5cm, sliten

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas, höjd 25cm, repig samt med stötskador

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, stämpad Ystad metall sweden, 17cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, stämpad Ystad metall sweden, 21cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, 18K, tvåfärgat, 1,5g

Utrop: 450 kr

Bärbar dator, HP ProBook 6465b, snr.00166146128028, repor i palsten, lösenordslåst, med laddare i väska

800 kr

Utrop: 600 kr

Armband Pansar S925 34,9g 22,4cm

Utrop: 350 kr

Parti silver S925 44,5g, defekt

200 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja Fiskbenslänk S925 17,3g 42,2cm

Utrop: 250 kr