Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Klubbad för
Headset, Corsair Vengeance 2000, trådlösa, snr.CA-9011115-EU, med sladd, i originalförpackning
Nintendo 3DS, snr.CEM108843653, repig skärm, plastskador, med portabelt extrabatteri, laddare och fem spel (Super Mario Bros 2, Super Mario 3D Land, I love Horses, Ice Age 3, Ice Age 4)
Digitalkamera, Canon EOS 1000D, modellnr.DS126191, snr.1130201474, med lins Canon EF 50mm 1:1.8, med batteri och laddare i väska
Bärbar dator, HP ProBook 6465b, snr.00166146128028, repor i palsten, lösenordslåst, med laddare i väska