Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2016
Fritid Verktyg
Handkikare, Swarovski, EL 8x32 W B 8°, snr F830745848, längd: 15cm, med kikarsele och fodral (fläckigt fodral)
CD-spelare Denon DCD-720AE, snr: 2066600579, fjärrkontroll, sladd, manual, Förstärkare Denon PMA-720AE, snr: 2066600014, manual
Digitalkamera Nikon D3200, snr 7205242, Objektiv Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm Ø52 snr: 21851134, med kamerarem, laddare, CD-skivor, box
Modelljärnväg Elektriskt, totalt 23 delar, med tågset: 4st vagnar och 1 ånglok, samt järnväg i 18 delar, med transistor (ej testad), äldre modell, okänt ursprung, slitet och skadat
Musikinstrument Övrigt
Gitarrfodral Gator Cases, svart, hårt fodral med fodrad insida, 2 par nycklar, tydlig repa samt slitage på locket
Färgserigrafi, Fernandez Arman, bladstorlek: 45,5x34cm, bildstorlek: 35,5x33,5cm, signerad, numrerad E/A, hanteringsmärkt (i marginalen), inramad (med passepartout mellan plast- och träskiva)