981 - 1000 av 2 090
1...495051...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2016

Klubbad för

Ring 18K 5,3g Ø17¾

Utrop: 2 300 kr

Pärlcollier 84cm, Ø6mm, brv 39,0g, lås i 18K vitguld med diamanter 7xca0,01-0,03ct

700 kr

Utrop: 750 kr

Dopsked S925 22,7g 129mm, med emalj och gravyr

100 kr

Utrop: 75 kr

Knivar 8st Georg Jensen Konge/Acorn 250mm, danskt Sterling silver (blad i rostfritt stål), små missfärgningar, i mjuka fodral

4 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Gafflar 6st Georg Jensen Konge/Acorn 198mm, danskt Sterling Silver, små missfärgningar, nagg, i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Kaffeskedar 11st S830, brv 106,2g, 113mm, skeva

325 kr

Utrop: 300 kr

Uppläggningssked S830, 17,9g, 116mm, fiskmotiv, sliten

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband Kejsarlänk S925 37,6g 20,5cm, skev

325 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja Pansar S925 32,4g 63,5cm

Utrop: 300 kr

Halskedja Ankarlänk S925 7,1g 60cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 brv 26,7g, 5x2cm, signerad: Stigbert (1949), med bergskristall

1 500 kr

Utrop: 300 kr

Rolex Oyster Perpetual Air-King, refnr: 114200, serienr: Z896499, chronometer, automatick, stål, stållänk med viklås, brukssliten, i box med cert från 2007

22 500 kr

Utrop: 26 500 kr

Halskedja Kejsarlänk S925 159,9g 60,5cm

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Kejsar S925 175,9g 61cm

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband Kejsar S925 55,6g 23cm, svagt lås

275 kr

Utrop: 350 kr

Klackring S925 9,0g med stenar, skev och sliten

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 5,9g 50,5cm

Utrop: 100 kr

Hänge S925 brv 8,6g med stenar, sitter löst

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 14,2g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Medaljong

Medaljong S925 5,3g öppningsbar, sliten

100 kr

Utrop: 125 kr