Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2016
Klubbad för
Moeris damur 14K i boett och länkar, manuell, sprickor i urtavla, repor, bruttovikt: 29,7g, 16,5cm
Certina, herrur 14K i boett och länkar, quartz, datum, plastglas, små missfärgningar i urtavla, bucklor i bakboett och länkar, sliten, bruttovikt: 65,5g, 20cm, i ask
Tissot 1853 Le Locle, herrur 18K i boett, serienr: G686330, quartz, kronograf, datum, går ej, slitet läderband ej orginal
Tissot Seastar herrur 18k i boett, quartz, datum, graverad bakboett, plastglas, repor, läderband
Tissot Seastar Seven herrur 18K manuell, plastglas, graverad bakboett, repor i glas och boett, läderband