Halskedja Pansar 18K 52,8g 46cm tvåfärgad
Utrop: 18 600 kr
Armband 18K 18,3g 20cm tvåfärgad
Utrop: 6 400 kr
Collier 18K 44,5g ca40cm tvåfärgad och halvstel
Utrop: 15 600 kr
Ring 14K 2,9g Ø18 med pärlor, skev och missfärgad
Utrop: 600 kr
Ring 14K 2,5g Ø17¼ med stenar, sliten
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 1,5g
Ring 18K 3,1g Ø17½, sliten
Utrop: 850 kr
Collier 18K 7,4g 44cm med pärlor, mindre bucklor
Utrop: 2 000 kr
Ringar 3st 18K brv 12,9g, graverade
Utrop: 3 500 kr
Hänge 18K 1,3g med detalj i emalj, defekt, felstämplad (21K)
Utrop: 300 kr
Parti Guld 18K brv 7,7g, skevt och graverat
Utrop: 2 100 kr
Ring 14K 7,8g Ø19 vitguld med stenar
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 3,3g Ø17¾ med gravyr
Utrop: 900 kr
Ring 18K 1,3g Ø16 med sten
Ring 18K 1,8g Ø15½ vitguld med diamanter 3xca0,01ct, skev
Utrop: 750 kr
Ring 14K 2,0g Ø17¾ tvåfärgad, missfärgad
Utrop: 425 kr
Parti Guld 18K brv 39,7g defekt
Utrop: 10 800 kr
Parti Guld 18K brv 34,3g defekt
Utrop: 9 300 kr
Parti Guld 18K brv 22,6g defekt
Utrop: 6 000 kr
Parti Guld 18K brv 20,4g med stenar, defekt
Utrop: 5 600 kr
Tisdag 5 jul 2016