Ring 14K defekt skena 1,9g
Utrop: 400 kr
Hänge 18K med stenar 1,5g
Utrop: 600 kr
Fotlänk 18K Figaro 24,5cm 5,8g
Utrop: 1 800 kr
Ring 23K graverad Ø21 6,0g
Utrop: 2 300 kr
Ringar 18K skador och gravyr finns 18,3g
Utrop: 5 500 kr
Ring 18K med sten Ø19¼ 14,2g
Utrop: 4 300 kr
Ring 18K med pärla Ø19¼ missfärgad 3,0g
Utrop: 850 kr
Ringar 18K graverade diamant 1xca0,05ct Ø18+20¾ 16,2g
Utrop: 4 900 kr
Halskedja 21K lås defekt 48cm 8,8g
Utrop: 3 100 kr
Örhängen 18K ett par med stenar 3,0g
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K skador finns 26,6g
Utrop: 8 000 kr
Halskedja silver 925 skador finns 43cm 5,0g
Utrop: 50 kr
Halskedja 18K Venezia med hänge E skador finns 39cm 1,4g
Fickur Silver 830 Viking bucklor skador finns 89,7g
Halskedja silver 925 Pansar 51cm 24,6g
Utrop: 375 kr
Ring 18K svart sten skador finns Ø22 7,6g
Ring 18K graverad 4,9g
Utrop: 1 400 kr
Parti guld 14K skador finns 1,9g
Hänge 9K kors saknar ögla 0,2g
Ring 18K med diamant 3xca0,02ct Ø17 2,1g
Tisdag 5 jul 2016