1981 - 2000 av 2 090
1...99100101...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 juli 2016

Klubbad för

Ring 14K defekt skena 1,9g

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 18K med stenar 1,5g

Utrop: 600 kr

Fotlänk 18K Figaro 24,5cm 5,8g

Utrop: 1 800 kr

Smycken Herring

Ring 23K graverad Ø21 6,0g

Utrop: 2 300 kr

Ringar 18K skador och gravyr finns 18,3g

Utrop: 5 500 kr

Ring 18K med sten Ø19¼ 14,2g

Utrop: 4 300 kr

Ring 18K med pärla Ø19¼ missfärgad 3,0g

Utrop: 850 kr

Ringar 18K graverade diamant 1xca0,05ct Ø18+20¾ 16,2g

Utrop: 4 900 kr

Halskedja 21K lås defekt 48cm 8,8g

Utrop: 3 100 kr

Örhängen 18K ett par med stenar 3,0g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K skador finns 26,6g

Utrop: 8 000 kr

Halskedja silver 925 skador finns 43cm 5,0g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja 18K Venezia med hänge E skador finns 39cm 1,4g

Utrop: 400 kr

Fickur Silver 830 Viking bucklor skador finns 89,7g

Utrop: 600 kr

Halskedja silver 925 Pansar 51cm 24,6g

Utrop: 375 kr

Smycken Herring

Ring 18K svart sten skador finns Ø22 7,6g

Utrop: 2 300 kr

Smycken Herring

Ring 18K graverad 4,9g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 14K skador finns 1,9g

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 9K kors saknar ögla 0,2g

Utrop: 50 kr

Ring 18K med diamant 3xca0,02ct Ø17 2,1g

Utrop: 850 kr