Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 augusti 2016
VÄSKA, FURLA, Candy Bag, mintgrön plast med gulmetall detaljer, 30x20x18 cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, naturfärgat läder med Mulberry rutig canvas, 24x20x8 cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, PRADA, vitt läder, spänne i vitmetall (repor), längd 75cm, bredd 3,5cm, dustbag, slitage, extra hål har gjorts.
Kläder Skor
SKOR, for all 7 mankind, svart läder, kilklack 13cm, platå 3 cm, stl 38, skopåse samt kartong.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4104-Bc.124/7E, vitmetall bågar med rosa glas, strass på glasen, etui.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, vintage, Dior monogram, beige, blå, 75x75 cm, 100% siden.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, gulmetall detaljer, 24x16 cm, reglerbar axelrem.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4169-T-H c.124/3C, vitmetall pågar med 2st pärlor på skalmarna, etui.