201 - 220 av 233
1...101112 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 16 januari 1999

Klubbad för

CERTINA, damur, 18K guld, manuell

Utrop: 1 700 kr

Klockor Camel

CAMEL, GMT, herrur, quartz, datum, box.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Revue Thommen

REVUE THOMMEN, Cricket, herrur, manuell, plexiglas, doublé, alarm, box.

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Klockor Tudor

TUDOR, Oysterdate, herrur, stål, manuell, plexiglas.

Utrop: 2 500 kr

Klockor Halda Fickurfabrik

HALDA, fickur, ankarur, silver, verk Z, Nr. 17819, år 1906, bucklor.

Utrop: 3 500 kr

Klockor Doxa

DOXA, herrur, 14K guld, automatisk, plexiglas.

Utrop: 1 800 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, quartz stål / guld, analog / digital, safirglas, nummrerad upplaga.

Utrop: 9 500 kr

ROLEX, Oyster Perpetual Date, herrur, guld / stål, automatisk, plexiglas, ca 1971, box.

Utrop: 12 300 kr

VIKING, fickur, 14K guld. Savonett.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

FICKUR, 14K guld K Olson eftr.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

FICKUR, Ulysse Nardin verk, silverboett från Halda fickursfabrik, No 9669.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

GUSTAFSSON, fickur, 14K guld.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, damur, stål, manuell, läderband. 1940-tal.

Utrop: 450 kr

BLINDUR, unisexmodell, vitmetall, manuell, plexiglas.

300 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, seamster, stål, damur, manuell.

Utrop: 400 kr

SEIKO herrur CHRONOGRAPH tidtagning tachymeter, världstid vattentät

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, stål/guld, quartz, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, cert, 1997.

Utrop: 11 500 kr

OMEGA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, integrerad länk 18K guld, totalvikt 29.0g.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Titus

TITUS, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld, totallängd 173mm.

Utrop: 2 800 kr

GUDA, damur, 18K vitguld, manuell.

Utrop: 1 200 kr