121 - 140 av 1 344
1...678...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016

Klubbad för

Ring 18K Ø18 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K Ø17½ 7,4g med grön sten och diamantflisor

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K Ø15¾ 6g med blå stenar

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, Louis Vuitton, gulmetall, röda stenar, M660874

Utrop: 1 000 kr

Ring, Louis Vuitton, gulmetall, röd sten GP0123, Ø17¾

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halscollier, 18K 41cm 13,1g med diamanter 103xca0,005ct

Utrop: 6 200 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, Geneve, herrur, stål, quartz, liten sekundvisare, läderband, safirglas, snr: 9833

Utrop: 4 200 kr

Omega, fickur, S800, två boetter, skadad urtavla, nr: 5832444, bruttovikt: 83,1g

750 kr

Utrop: 900 kr

Bvlgari, B-Zero armring 18K med stålinlägg, Ø5,7cm, refnr: BR855712, i ask med certifikat

14 000 kr

Utrop: 16 800 kr

Rolex OP Datejust, damur, 18K automat, plexiglas, datum, skadad urtavla, presidentlänk 18K 17cm, refnr: 6916, snr: 6774519, totalvikt 62,4g, extra urtavla, i kartong

33 000 kr

Utrop: 36 000 kr

Rolex Datejust II, herrur, stål, vitguldsring, automat, diaindex, datum, safirglas, stållänk, refnr: 116334, snr: 21XW7169, i box med certifikat 2015

Utrop: 66 000 kr

Ask, Skultuna 1607 nr U10

225 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja 18K 42cm 2,1g Pansar

550 kr

Utrop: 700 kr

Dopsked, graverad, S830 14,5cm 28,9g

75 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade, S830 19,8cm 34,8g

175 kr

Utrop: 125 kr

Mont Blanc, bläckpenna, snr: PYLL34639 i ask och kartong

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Tobaksburk, med lock, Svensk Tenn, små bucklor, höjd: 11cm Ø12cm

400 kr

Utrop: 425 kr

Objektiv, Canon Lens, FD 85mm 1:1.2L snr: 32603

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Kanna och fat, Rörstrand Koka, bruksslitage

Utrop: 375 kr

Laptop, Asus X54H, Windows 7, bruksslitage, IMEI: 15G29N005501, med laddare

Utrop: 1 200 kr