1261 - 1280 av 1 344
1...636465...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016

Klubbad för

Halsband Venezia 18k 51cm 3,6g

Utrop: 1 100 kr

Ring med sten 18K Ø20 Brv 4,5g

Utrop: 1 700 kr

Ring S925 Ø16¾ 2,5g

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 flätat 19cm 8,4g

Utrop: 125 kr

Halsband S925 flätat 42,5cm 17,9g

Utrop: 300 kr

Berlocker 22st S925 56,3g

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Pandora Berlocker 3st med sten med ett Pandora lås S925 Brv 40,2g

Utrop: 1 000 kr

Halsband S925 43,5cm 55,3g

900 kr

Utrop: 350 kr

Parti guld 18K graverade ringar 6,5g

Utrop: 1 800 kr

Ring med sten 21K Ø17½ skev skena 4g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Ring 18K med sten samt dia 4xca0,02ct ؽ något skev Brv 4,5g

Utrop: 1 600 kr

Armband Bismarck 18K 19cm 30,8g

Utrop: 9 400 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt, Canto märkt "Imp AB Eric Petterson Stockholm" i fodral

225 kr

Utrop: 150 kr

Väggrelief Gustavsberg Stig Lindberg i keramik 34x31cm

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Färglitografi "Äktenskapet" av Stig Lindberg signerad och numrerad 314/325 inramad ca 50x60cm

4 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Väggrelief Gustavsberg Stig Lindberg "Tallyhoo" i keramik 34x39cm

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobil Huawei Y600-U20 med laddare (ej original), olåst. Imeinr 867897020928942

275 kr

Utrop: 200 kr

Läsplatta Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 VE SM-T116 8GB med laddare Imeinr 357535061410274

475 kr

Utrop: 400 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Marshall Obe bruna, något slitna

350 kr

Utrop: 200 kr