Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016
Klubbad för
Färglitografi "Äktenskapet" av Stig Lindberg signerad och numrerad 314/325 inramad ca 50x60cm
Läsplatta Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 VE SM-T116 8GB med laddare Imeinr 357535061410274