Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016
Bärbar dator, MacBook pro, modellnr.A1278, snr.C02JMEDDDTY3, 2010, alla program måste installeras om, spricka i musplattan, repig undersida, med skadad laddare
Skulptur, Upsala-Ekeby, Mari Simmulson, höjd:17cm, sittande kvinna, lagad hand, kantstött
Figurin, Upsla-Ekeby, Mari Simmulson, längd:20cm, höjd:10,5cm, kattdjur, nagg under ena tassen
Armband, Hermes, "Collier de Chien", armband i brunt läder med ståldetaljer, snr.S9J, i dustbag och originalask
Fritid Övrigt
Ångbil, Mamod, steam roadster, SA1. ej funktionstestad, längd: 39cm, höjd:14cm, i originalkartong med tillbehör
Kameraobjektiv, Nikon Nikkor AF-S DX 55-200mm, 1:4-5,6 G ED VR, snr. 4632371, i påse
Systemkamera, Nikon D3200 snr.7454124, med batteri och laddare, odjektiv Nikon Nikkor AF-S DX 18-55mm, 1:3,5-5,6 GII, snr.21990164
Kondensatormikrofon, Samson C01 Studio Condenser, ytslitage, med kabel, i originallåda