941 - 960 av 1 344
1...474849...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016

Klubbad för

Armband S925 8,4g 19,2cm

Utrop: 125 kr

Hänge S925 1,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband 21K 12,9g 20,7cm

Utrop: 4 200 kr

Elbas, Squier by Fender, P-Bass, snr.IC080602837, repig, i mjukt fodral

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Knappdragspel Weltmeister, Grandina, snr.3339/004, i resväska

Utrop: 1 200 kr

Vas, "Grafika", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby, höjd:30cm, nagg

1 000 kr

Utrop: 375 kr

Fat, Upsala-Ekeby, 24x37cm

425 kr

Utrop: 100 kr

Taklampa i glas och järn, el, skadad

Utrop: 250 kr

Bricka, metall, diameter: 28cm, repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Tårtfat, Scendia guld, stål med 24-karatsplätering, höjd:15,5cm, Ø29cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade nysilver, 294mm, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade, nysilver, 220mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Leksaksbuss i plåt, Atlas, längd:38cm, skadad

Fritid Övrigt

Leksakshelikopter i plåt, Alps, Sabena, tillverkad i Japan, batteridriven,skadad, ett hjulhus saknas

Ljusstake, ITB Norway Tinn 107, tenn, höjd:13cm

Tennstop, Wege Tenn Sweden, A10, höjd:10cm

Digital videokamera, Canon Video Camcorder Pal MV700, miniDV-inspelning, LCD-skärm, laddare, kabel till TV

225 kr

Utrop: 350 kr

Serveringsfat, Arabia, något repig i glasyren

425 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss TW-1 Touch Wah, tillverkad i Japan, saknar batteri, bruksslitage, i box med manual

850 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Phazzer, ampeg, modellnr.8830, tillverkad i USA, i skadad låda

2 000 kr

Utrop: 500 kr