Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016
Stol "Sjuan" design Fritz Hansen, omlackad svart, diverse repor/färgsläpp och stötskador
Bluetoothhögtalare Sony GTK-X1BT multi-color led speaker, med bluetooth, för iphone och android, i orginalförpackning, snr:S015120570-6
Akustisk gitarr, Yamaha, modell: C-40, snr:91020353, nagg på sargkanten, i mjukt fodral (skadat)
Oljemålning på duk, 73x99,5cm, signerad Bengt Olson, sprickor i färgen, i skadad träram
Elektronik TV-apparater
LED-TV, Skantic, modell B3210HD, HD-ready, 32", snr:7101847 300091, med fjärrkontroll
Musikinstrument Övrigt
Violin Fernando Sacconi, Roma anno 1920, med två stråkar i väska och väskfodral