421 - 440 av 1 344
1...212223...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016

Klubbad för

Ljuslykta Orrefors Hallon, h:7cm, signerad: Orrefors

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors Fleur, h:15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Stol "Sjuan" design Fritz Hansen, omlackad svart, diverse repor/färgsläpp och stötskador

500 kr

Utrop: 600 kr

500 kr

Utrop: 600 kr

500 kr

Utrop: 600 kr

Bluetoothhögtalare Sony GTK-X1BT multi-color led speaker, med bluetooth, för iphone och android, i orginalförpackning, snr:S015120570-6

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Cyklar

Cykel, Scott Scale 70, ramnummer GK 9X7095, bruksskick

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr, Yamaha, modell: C-40, snr:91020353, nagg på sargkanten, i mjukt fodral (skadat)

325 kr

Utrop: 200 kr

Elbas, Supreme, stötskada, repig kropp

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Oljemålning på duk, 73x99,5cm, signerad Bengt Olson, sprickor i färgen, i skadad träram

6 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Elektronik TV-apparater

LED-TV, Skantic, modell B3210HD, HD-ready, 32", snr:7101847 300091, med fjärrkontroll

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Verktyg

Häcktrimmer Black & Decker, modell GT-220, 40cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Verktyg

Häcktrimmer Flymo, modell EasiCut 420, snr:71301657

150 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Grästrimmer Toolman

150 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin Fernando Sacconi, Roma anno 1920, med två stråkar i väska och väskfodral

24 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Fritid Verktyg

Slipmaskin Parkside, modell PMS130

75 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Slipmaskin Bruksbo

75 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Varmluftspistol Steinel, modell HL 500, skadad sladd

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, höjd: 5,5cm Ø22cm, avskavd färg

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, höjd 16,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr