381 - 400 av 1 344
1...192021...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016

Klubbad för

Parti guld 18K 5,2g 45cm med stenar

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 9,1g Ø16 vitguld med diamanter 5xca0,10ct 12xca0,02ct

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur Certina 18K, manuell, flexarmband i stål, graverad, repigt plastglas, bruttovikt: 62,4

Utrop: 2 700 kr

Hänge S925 4,5g förgylld, med pärla, design Flora Danico Denmark

250 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja S925 6,1g 50cm Venezia, förgylld

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja 9K 1,3g 52cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Udda örhängen 14K 2,0g

Utrop: 425 kr

Armband 18K 15,0g 18,5cm X-länk

Utrop: 4 600 kr

Armband 18K 5,7g 18,5cm X-länk

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband 18K 14,1g 19,5cm X-länk

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 10,7g Ø18½ med sten

Utrop: 4 500 kr

Ring 18K 1,9g Ø17¼ med sten

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 0,9g skadat

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 52,4g skadat med stenar

Utrop: 14 800 kr

Halskedja 18K 10,3g 45cm Bismarck

Utrop: 3 200 kr

Elgitarr, Gibson Melody Maker, lackskador, lagningar i hals, halsklack och bakstycke. bytta stämskruvar och tonkontroller, pickup sitter löst, saknar täckbricka. serienummer oläsbart. Hårt fodral.

5 200 kr

Utrop: 4 200 kr

Herrur, Breitling Superocean II, ref. A17392, boettnr. 1720580, automatisk, stål med stållänk, certifikat (31-07-2015), manual, extra länkbitar, box.

Utrop: 23 000 kr

Digital Videokamera, Sony HDR-PJ410, snr. 3579749 med laddare

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 6 Gold 64Gb, snr. SNQPR3VNGSMV, låst till okänd operatör, fabriksåterställd i orginalkartong med laddare och hörlurar.

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Örhängen 18K 2,8g ett par med stenar

Utrop: 1 200 kr