Avslutad | Pant – Tisdag 21 juni 2016
Klubbad för
Herrur Certina 18K, manuell, flexarmband i stål, graverad, repigt plastglas, bruttovikt: 62,4
Elgitarr, Gibson Melody Maker, lackskador, lagningar i hals, halsklack och bakstycke. bytta stämskruvar och tonkontroller, pickup sitter löst, saknar täckbricka. serienummer oläsbart. Hårt fodral.
Herrur, Breitling Superocean II, ref. A17392, boettnr. 1720580, automatisk, stål med stållänk, certifikat (31-07-2015), manual, extra länkbitar, box.
Mobiltelefon, Apple Iphone 6 Gold 64Gb, snr. SNQPR3VNGSMV, låst till okänd operatör, fabriksåterställd i orginalkartong med laddare och hörlurar.