Örhänge udda 14K 3,7g med lila sten
Utrop: 800 kr
Örhängen ett par 18K 4,9g
Utrop: 2 100 kr
Armband tvåfärgat 18K 5,5g 18cm
Ring 9K 1,7g Ø16¼ med stenar
Utrop: 250 kr
Parti 18K 23,4g gravyr skador
Utrop: 6 200 kr
Parti S830 13,4g skador
Utrop: 50 kr
Parti S925 7,7g skrot
Örhängen ett par 18K 11,7g skrot
Utrop: 3 100 kr
Armband X-länk 18K 16,0g 19cm
Utrop: 4 600 kr
Halskedja Bismarck 18K doserad 42,9g 45,5cm
Utrop: 12 200 kr
Armband X-länk 18K 8,3g 19cm skadad
Utrop: 2 300 kr
Armband Bismarck 18K 10,1g trasigt lås graverad
Utrop: 2 800 kr
Ring 9K 1,3g Ø15¾ graverad
Utrop: 200 kr
Örhängen ett par S925 2,7g creoler
Utrop: 75 kr
Ring S925 4,3g Ø18 med stenar
Utrop: 100 kr
Ring S925 5,0g Ø19
Utrop: 125 kr
Armband S925 5,1g 18,5cm Kalevala (pärla repig)
Parti S925 28,3g skador, repor, stenar saknas
Ring 18K 2,6g Ø19¾
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 1,8g med stenar
Utrop: 750 kr
Tisdag 7 jun 2016