Armband S925 196,4g Pansar 20,5cm
Utrop: 1 200 kr
Collier signerad Tiffany & Co. S925, 23,3g 42cm
Utrop: 500 kr
Halskedja, S925 11,2g 43cm
Utrop: 150 kr
Collier, hänge med sten, S925 25,8g 42cm
Utrop: 375 kr
Hänge med stenar, S925 2,9g
Utrop: 75 kr
Skagen damur, quartz, stål, integreread originallänk, refnr. 358SGSCD snr. 2471308
Skagen herrur, quartz, datum, läderarmband original,refnr. 233XXLSLC
Brosch S925 6,8g
Hänge S925 2,8g
Hänge S925 2,7g
Hänge ostämplat silver 12,4g med sten
Utrop: 250 kr
Ring S925 2g med sten Ø18¼
Ring S925 3,5g med sten Ø17½
Utrop: 100 kr
Ring S925 8g Ø17
Utrop: 200 kr
Armband S925 41,6g Ankar 20cm
Utrop: 400 kr
Armband S925 14,2g Bismarck 18,5cm
Utrop: 225 kr
Halskedja S925 4,4g 46cm
Parti silver S925 31,3g skadat
Utrop: 125 kr
Skagen damur, stål, quartz, integrerad originallänk, refnr. SKW2046 snr. 2491402
Utrop: 750 kr
Skagen herrur, quartz, dag,datum, repigt glas, skadad urtalva, läderarmband original, refnr. 640LSLB
Tisdag 7 jun 2016