1121 - 1140 av 2 048
1...565758...103 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2016

Klubbad för

Fickur stål manuell skelettboett

100 kr

Utrop: 75 kr

Fickur stål manuell skelett bakboett

125 kr

Utrop: 75 kr

Fickur stål manuell skelettbakboett

150 kr

Utrop: 75 kr

Mockaskedar 10st Silver 84,9g 95mm

225 kr

Utrop: 250 kr

Armbandsur Jean-Louis quartz stål med läderband

100 kr

Utrop: 125 kr

Damur Fossil quartz stål snr: 250709 ref:Es-1001 36,5cm

Utrop: 125 kr

Dopsked graverad Silver 30,1g14cm i kartong

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge sjärntecken skytten Silver 2,6g 36cm

Utrop: 50 kr

Knivset 9delar Exclusive line Schweiz 2000-talet i väska

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Laptop HP Pavilion X360 model: 13-s084no snr:8cg52914b0 med laddare

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Hörlurar Beats by dr.dre ce0168 model:810-00012-00 snr:10188a-810001200 i kartong

600 kr

Utrop: 600 kr

Målning oljemålning på pannå Torsten Palm,58x60cm skadad träram målningen lös från ramen repor i målningen motiv landskap

Utrop: 600 kr

Mattor Övrigt

Matta persisk Afshar 168x240cm fläckar kan förekomma

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Matttavla persisk matta ca70x104 med ram sitter ej fast defekt på baksidan

Utrop: 2 400 kr

Matttavla persisk matta ca79x109cm med ram sitter ej fast

Utrop: 2 400 kr

Bestick Edelstahl 72 delar, 12 skedar 12knivar 12gafflar 12 efterrättskedar 12 efterrättsgafflar 12st övrigautan kartong

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Hörlurar Marshall svart

325 kr

Utrop: 125 kr

Fickur Alfa med kedja Silver manuell bruttovikt 19,7g

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen med stenar Silver 5,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring silver 925 tvåfärgad repig13,6g Ø17

50 kr

Utrop: 75 kr