Hänge 18K 1,9g skadad ögla
Utrop: 550 kr
Armband 18K 1,5g Venezia 19cm
Utrop: 425 kr
Armband 18K 5,6g 20,5cm
Utrop: 1 600 kr
Örhängen ett par S925 1,1g
Utrop: 50 kr
Fotlänk S925 1,5g förgylld Venezia 24cm
Armband S925 1,4g förgylld Pansar 19cm
Halskedja S925 2,6g Pansar 42cm
Fotlänk S925 1,9g Venezia 26cm skadad ögla
Parti silver S925 41,7g skadat
Utrop: 150 kr
Parti guld 14K 4,7g skadat
Utrop: 1 000 kr
Brosch 14K 6,2g med sten
Utrop: 1 300 kr
Örhängen ett par 14K 1,7g
Utrop: 375 kr
Ring 18K 1,4g vitguld med diamant ca0,03ct Ø17
Utrop: 600 kr
Hänge 18K 0,9g vitguld med diamant ca0,07ct
Hänge 18K 0,4g vitguld med diamant ca0,005ct
Armring kontrollstämplat silver 19,9g öppningsbar Ø6/6,5cm
Utrop: 225 kr
Armring S835 18g öppningsbar 5,7/6,3cm
Utrop: 200 kr
Halskedja S835 3,4g Venezia 40cm
Armband S835 2,3g 18cm
Hänge S830 2,4g med stenar
Tisdag 17 maj 2016