601 - 620 av 1 026
1...303132...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2016

Klubbad för

Fat Gustavsberg Svenska Rödlistan Mjältbräken 18,5x10cm

75 kr

Utrop: 100 kr

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål Gustavsberg Svenska Rödlistan Fälthumla Ø10cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 328g graverat

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Käpp trä sliten med silverhandtag graverat 182g

Utrop: 550 kr

Dopsked kontrollstämplat silver 25,1g ograverad

200 kr

Utrop: 100 kr

Medaljer kontrollstämplat silver 174,2g graverade vissa skadade 174,2g

400 kr

Utrop: 500 kr

Broscher 2st 17,3g stämplat silver en delvis annan metall brv17,3g en skadad nål

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål Mats Jonasson Målerås H12cm Ø19cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Vas glas repig/naggad signerad H8,5cm

Utrop: 50 kr

Glasfigurin FM konstglas H10cm repig botten

50 kr

Utrop: 50 kr

Glas 9st D&S ett naggat i botten H7,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Glas på fot 6st två naggade H15cm Ø10cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Orrefors H6,5cm Ø9,5cm nr3831-31/ B3834-311

650 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Orrefors udda H6/6,5cm Ø9/9,5cm nrB3834-311/ GC3834-31

600 kr

Utrop: 75 kr

Rolex Herrur Explorer oyster perpetual 214270 snr5847K7D3 med garantikort i box

29 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Ringar 2st 18K 3,4g med stenar och diamanter 5xca0,005ct skeva

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 5,5g med stenar ngt skev Ø18¼

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 14K 1,2g skev

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband 18K 29g X-länk med ett hänge 18,5cm

Utrop: 8 400 kr