261 - 280 av 1 461
1...131415...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 april 2016

Klubbad för

Ask, S830 69,7g längd 6,5cm bredd 4,5cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Cigarettetui, S830 150,9g

400 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Ceuvå

Ceuvå, herrur, stål, automat, liten sekundvisare, kompass, läderband, boettnr: 2240403, repig boett, repigt plastglas

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil, Toccata, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, läderband, boettnr: 5588-X007770, i box, med kvitto

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Zenith, Defy Classic Open, El Primero, herrur, stål, automat, kronograf, safirglas, glasbaksida, gummiband, refnr: 03.0526.4021, snr: 279446, i box, med instruktionsbok

Utrop: 36 000 kr

Klockor Emporio Armani

Emporia Armani, Ceramica, quartz, snr: 111204, kronograf, safirglas, datum, länk 17cm, i box

Utrop: 900 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, Ceramica, herrur, quartz, keramisk länk 17cm, kronograf, safirglas, datum, snr: i box

650 kr

Utrop: 750 kr

Vas, Svensk Tenn design Nils Fougstedt, 14cm

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Punschkoppar, 2st, skadade, graverade, S835 52,1g

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål, med lock, små skador S835 107,2g

550 kr

Utrop: 350 kr

Mjölkkanna, skadad, S835 72,8g

225 kr

Utrop: 225 kr

Moccaskedar, 6st, okänd modell, S830 102mm, 46,5g i etui

300 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar, 6st modell Chippendale, S830 73,6g 121mm i etui

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar, 6st okänd modell, förgyllda, S830 60,2g 108mm i etui

350 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar, 6st okänd modell, förgyllda S830 64,1g 106mm i etui

300 kr

Utrop: 200 kr

Sockertång, S830 15,9g 90mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång, S830 19,8g 90mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål, graverad Ø70mm 21,8g S830

175 kr

Utrop: 75 kr

Pokal, graverad, 5cm hög, S830 17,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Fat, med plastinlägg, Ø122mm S835 bruttovikt: 123,6g

325 kr

Utrop: 200 kr